Kategorie

Płatności

Pościel Sklep Internetowy

Andropol, Greno pościel satynowa. Oferujemy najwyższej jakości pościel, między innymi: pościel satynowa Andropol, bawełna, pościel z kory, pościel satyna z bawełną, pościel dziecięca, koc wełniany. Oferowane przez nas komplety pościeli dostępne są w różnych rozmiarach – 140x200, 160x200, 180x200, 200x220. Sklep internetowy z pościelą FEDO gwarantuje najwyższą jakość produktów.

Ręczniki Sklep Internetowy

Greno ręczniki. Oferowane przez nas ręczniki produkowane są z najwyższej jakości materiałów i zachwycają swoim wzornictwem. W ofercie znajdziecie Państwo eleganckie ręczniki kuchenne, ręczniki plażowe, koc wełniany, Greno ręczniki w różnych wymiarach i wiele innych. Ponadto wykonujemy hafty na ręczniki.

Kołdry Sklep Internetowy

Sklep internetowy oferuje wygodne i komfortowe kołdry antystresowe, antyalergiczne, całoroczne, koc wełniany i kołdry z owczej wełny.

Sklep internetowy z pościelą

INFOLINIA: 0 801 000 839

w godzinach 8.00-17.00

tel.+48 (0-22) 42 82 059

fax.+48 (0-22) 751 38 98

Jak prać pościel?

Pranie wydaje się bardzo prostą czynnością, ale nic bardziej mylnego. Przy obecnej wielości tkanin, kolorów, mnogości środków do prania bardzo łatwo o pomyłkę, której skutki mogą się okazać katastrofalne dla naszych rzeczy.

Pierwszą czynnością, której należy wykonać po zakupie nowej pościeli, jest uważne przeczytanie tekstylnej metki załączonej do produktu. Przepis prania zawarty na metce wszytej w jedną część kompletu, obowiązuje wszystkie jego części. Postepując zgodnie z zawartą tam skróconą instrukcją, możemy być pewni, że podczas prania naszej pościeli nic nie grozi.


Nowa Kolekcja PościeliJeżeli zależy nam na zachowaniu wysokiej jakości pościeli należy przestrzegać jeszcze kilku podstawowych zasad. Ich stosowanie nie jest skomplikowane ani czaschłonne, a pozwoli się długo cieszyć przyjemną w dotyku, wytrzymałą pościelą. Oto one:

* Ważne jest aby pamiętać o segregowaniu prania ze względu na kolorystykę tkanin. Tkanin jasnych    nie mieszamy z ciemnymi.

* Przy praniu  pościeli należy zwrócić uwagę jakie tkaniny oprócz pościelowych wkładamy do pralki. Powinny być one jednorodne.

* Przed praniem nalezy upewnić się, że zamki albo guziki są zapięte, co zapobiegnie przedostaniu się do wnętrza pościeli innych tekstyliów.

* Pościel drukowaną bądź haftowaną powinno się prać na lewej stronie, co pozwoli zachować intensywność barw nadruku i zapobiegnie niszczeniu się haftu.

* Do kolorowej pościeli używamy zawsze proszków do kolorów a najlepiej żeli, które zapewniają lepszą ochronę barwników.

* Zawsze należy pamiętać o maksymalnej temperaturze prania. Nigdy nie powinno się prać pościeli w temperaturze wyższej niż w tej która widnieje na metce wszytej do produktu.

* Pościel, która nie wymaga prasowania, powinno się prać delikatnymi programami, z krótkim czasem wirowania na niskich obrotach.

* Zostawianie pościeli w pralce na długie godziny, może powodować trudności z jej rozprasowaniem. Jeżeli wilgotna pościel będzie pozostawiona na zbyt długo, może to doprowadzić do odbarwień a nawet do butwienia takniny.

* Susząc pościel w pozycji rozłożonej, zagwarantujemy sobie mniej pracy przy prasowaniu. Susząca się pościel mając równomierny dostęp do powietrza będzie nam również dłużej służyła.

* Podczas suszenia nie należy eksponować pościeli o ciemniejszych kolorach na bezpośrednie działanie ostrych promieni słonecznych.

Postępując zgodnie z tymi wskazówkami pościel na długie lata zachowa swoją jakość, dostarczając Państwu jedynie przyjemności z użytkowania.


 

Nowa Kolekcja Pościeli